EXPO Dubaj

Dátum: 
01 Oct 2021 - 31 March 2022
Krajina: 
Spojené arabské emiráty
Sektor: 
multisektorové
Typ: 
veľtrhy a výstavy

Ďalší ročník medzinárodného podnikateľského veľtrhu EXPO sa bude konať v termíne 1.10.2021- 31.3.2022 v Dubaji. Toto dobre známe podujatie netreba verejnosti osobitne predstavovať. Jeho hlavným cieľom je prilákať investície, dosiahnuť uzatvorenie nových obchodných dohôd a rozšíriť medzinárodnú spoluprácu. Účasť na ňom nie je sektorovo ohraničená, no osobitne sú vítané start-upy a ďalšie firmy, prinášajúce inovatívne riešenia v najrôznejších oblastiach. Pretvorenie svetovej ekonomiky v duchu najnovších trendov a výziev je motto tohto ročníka veľtrhu. Organizátori očakávajú účasť viac ako 40 000 vystavovateľov zo 150 krajín sveta.

Účasť na podujatí znamená pre záujemcov otvorenie širokého spektra príležitostí: účasť na medzinárodných investičných fórach, konferenciách pre investorov a diskusných fórach s nositeľmi inovačných riešení, B2B stretnutia, prezentácie najrôznejších tendrov a dopytov, bohatý sprievodný, kultúrny i gastronomický program a mnohé ďalšie.

Záujemcovia o účasť na podujatí sa môžu zaregistrovať na stránke SARIO https://sario.sk/sk/projekty-podujatia/slovensko-na-expo-dubaj, kde sú zverejnené aj ďalšie dôležité informácie.

Pre viac podrobností navštívte stránku podujatia https://www.expo2020dubai.com/en , kde sú ďalšie informácie dostupné v siedmich svetových jazykoch  vrátane anglického, nemeckého, ruského, francúzskeho a španielskeho.

Kontaktná osoba na odbore zahraničného obchodu SARIO: Jozef Mader
E-mailová adresa:   jozef.mader@sario.sk