EUROSATORY - Medzinárodný veľtrh vojenskej a bezpečnostnej techniky

Dátum: 
13 - 17 jún 2022
Krajina: 
Francúzsko
Sektor: 
obranný
Typ: 
veľtrhy a výstavy

V dňoch 13.-17.6.2022 sa v Paríži uskutoční medzinárodný veľtrh vojenskej a bezpečnostnej techniky EUROSATORY. Podujatie má viac ako 50-ročnú tradíciu, počas ktorej sa z neho stalo významné medzinárodné bezpečnostné fórum, združujúce popredných predstaviteľov z odvetví pozemnej a vzdušnej vojenskej techniky, viac ako 1800 vystavovateľov, takmer 6000 návštevníkov a 700 novinárov. Výstavná plocha 81 000 metrov štvorcových ponúka dostatok priestoru pre výstavu všetkých typov najnovšieho vybavenia v životnej veľkosti, ale tiež konanie konferencií a diskusií o vývoji a ďalšom smerovaní odvetvia.

K účasti sa na podujatí sú pozvaní predstavitelia strojárskeho a výrobného priemyslu, logistických, transportných, konzultačných a iných služieb, príp. výskumu, ktorých predmet činnosti súvisí s obranno-bezpečnostnou problematikou. Okrem nich sa podujatia zúčastňujú tiež renomovaní bezpečností experti, potenciálni investori, politici, predstavitelia novinárskej a vedeckej obce.

V prípade záujmu navštívte stránku podujatia https://www.eurosatory.com/?lang=en, kde sú ďalšie informácie dostupné v anglickom a francúzskom jazyku.
Kontaktná osoba na odbore zahraničného obchodu SARIO: Michaela Slimáková
E-mailová adresa: michaela.slimakova@sario.sk