Medzinárodný bezpečnostný veľtrh CANSEC

Dátum: 
01 - 02 jún 2022
Krajina: 
Kanada
Sektor: 
obranný
Typ: 
veľtrhy a výstavy

Slovenská agentúra pre rozvoj investícií a obchodu  (SARIO) si týmto dovoľuje informovať podnikateľskú a odbornú verejnosť o  veľtrhu v oblasti obrany a bezpečnosti CANSEC, ktorý sa bude konať v termíne 1.-2.6.2022 v Ottawe.

Podujatie má už viac ako 20-ročnú tradíciu. Bolo založené v roku 1998 Kanadským združením obrannej a bezpečnostnej výroby a od tej doby slúži ako prezentačné miesto najnovších technológií, produktov a služieb určených pre pozemné, morské alebo vzdušné jednotky. Vystavované produkty však rovnako využíva aj polícia, hraničná a bezpečnostná služby alebo špeciálne zásahové jednotky.

Na veľtrhu  s celkovo výstavnou plochou takmer 14 000 metrov štvorcových sa zúčastní viac ako 300 vystavovateľov, 12 000 návštevníkov, 44 zástupcov médií, 55 zahraničných delegácií, predstavitelia verejnej správy a miestnej samosprávy, zástupcovia z armádnych i policajných kruhov.

Pre viac podrobností o podujatí  navštívte stránku: https://www.defenceandsecurity.ca/CANSEC/ , kde sú informácie  dostupné v anglickom jazyku.

Kontaktná osoba na odbore zahraničného obchodu SARIO: Adam Kalina
E-mailová adresa:  adam.kalina@sario.sk