Medzinárodný potravinársky veľtrh SALIMA

Dátum: 
28 - 30 jún 2021
Krajina: 
Česko
Sektor: 
potravinársky
Typ: 
veľtrhy a výstavy

V termíne 28.-30.6.2021 sa na brnianskom výstavisku uskutoční medzinárodný potravinársky veľtrh SALIMA.

Ide o jeden z najväčších potravinárskych veľtrhov v regióne so širokým medzinárodným zastúpením. Predošlého ročníka podujatia sa zúčastnilo takmer 900 vystavovateľov, z ktorých približne polovica prišla zo zahraničia.  Počet návštevníkov presiahol 25 000 (podľa údajov organizátorov prišli z 33 krajín) a akreditovaných bolo viac ako 120 novinárov.

SALIMA účastníkom umožní získať dokonalý prehľad o českých i zahraničných dodávateľoch potravín, prísad, alkoholických i nealkoholických nápojov, cukrovinek, kávy, čaju a pochutín. Nemenej dôležitou súčasťou tohto veľtrhu je prezentácia najnovších technológií potravinárskej výroby. Práve výrobcovia a predajcovia všetkých uvedených produktov sa môžu veľtrhu zúčastniť ako vystavovatelia. Medzi návštevníkmi nebudú chýbať zástupcovia reštaurácií, hotelov, kaviarní a ďalších gastronomických zariadení, ako aj obchodníci a investori.

Pre viac podrobností navštívte stránku podujatia https://www.bvv.cz/salima/  , kde sú informácie dostupné vo viacerých svetových  jazykoch vrátane českého a anglického.

Kontaktná osoba na odbore zahraničného obchodu SARIO: Miriam Horníková

E-mailová adresa: miriam.hornikova@sario.sk