PLMA – Veľtrh spotrebiteľského tovaru

Dátum: 
11 - 15 október 2021
Krajina: 
Holandsko
Sektor: 
potravinársky
Typ: 
veľtrhy a výstavy

Slovenská agentúra pre rozvoj investícií a obchodu  (SARIO) dáva do pozornosti podnikateľskej a odbornej verejnosti veľtrh spotrebiteľského tovaru PLMA, ktorý sa uskutoční v online formáte  11.-15.10.2021.

PLMA je holandská nezisková organizácia, zameraná na propagáciu súkromných značiek. V súčasnosti združuje viac ako 4500 firiem z celého sveta, ktorých výrobky zahŕňajú jedlo, nápoje, občerstvenie, kozmetiku, produkty do kuchyne a celej domácnosti, náradie domácich majstrov a voľnočasové produkty. Spoločnosť už takmer 40 rokov organizuje výstavy a prehliadky s cieľom spojiť obchodníkov a výrobcov a zabezpečiť rozvoj obchodu i výroby.

Na online veľtrh spotrebiteľského tovaru PUMA sa môžu prihlásiť všetci výrobcovia, ktorých  produkty sa predávajú pod súkromnou značkou. Pre dosiahnutie vyššej efektívnosti budú záujemcovia o účasť na podujatí zaradení do nasledujúcich skupín:

  • kozmetické a zdravotnícke výrobky
  • domáce potreby
  • trvanlivé potraviny a nápoje
  • čerstvé, chladené a mrazené potraviny
  • krmivo pre domáce zvieratá
  • rôzni dodávatelia (výrobcovia obalov apod. )

V prípade záujmu navštívte stránku podujatia https://www.plmainternational.com/, kde sú ďalšie informácie dostupné v anglickom, francúzskom, nemeckom, talianskom a španielskom jazyku.

Kontaktná osoba na odbore zahraničného obchodu SARIO: Michaela Slimáková
E-mailová adresa: michaela.slimakova@sario.sk