Pregnancy Babies & Children’s Expo - Veľtrh s tehotenskou módou

Dátum: 
17 apr - 21 november 2021
Krajina: 
Austrália
Sektor: 
textilný
Typ: 
veľtrhy a výstavy

V dňoch 17.4.- 21.11.2021 sa vo viacerých mestách Austrálie bude konať veľtrh s tovarom určeným pre tehotné ženy, čerstvé mamičky a ich deti „Pregnancy Babies & Children’s Expo“. Podujatie má už takmer 30-ročnú tradíciu, počas ktorých prispelo k rozvoju a rozšíreniu austrálskeho trhu s potrebami pre tehotné ženy a čerstvé mamičky. Sprostredkovanie priameho kontaktu výrobcov s verejnosťou umožnilo výrobcom lepšie porozumieť požiadavkám svojich klientov a skvalitniť ponúkané produkty. Dôkazom úspešnej spolupráce je neustále rastúci záujem verejnosti o účasť na tomto podujatí, ktoré sa koná na pravidelnej báze.

Aj v nasledujúcom ročníku sa očakáva účasť najvýznamnejších predstaviteľov na trhu tehotenských potrieb, predajcov, vývojárov, marketingových expertov a poradcov v oblasti výchovy detí a rodičovstva. Podujatie má tak popri obchodno-prezentačnom tiež informačný charakter. Osobitý dôraz je kladený na prezentáciu inovácií a aktuálnych trendov na trhu, ktoré môžu byť prínosné tiež pre ďalší rozvoj sektora na Slovensku.

V prípade záujmu navštívte stránku podujatia https://www.pbcexpo.com.au/ , kde sú ďalšie informácie dostupné v anglickom jazyku.

Kontaktná osoba na odbore zahraničného obchodu SARIO: Miriam Sabadošová
E-mailová adresa:  miriam.sabadosova@sario.sk