Veľtrh textilného priemyslu Textile Asia

Dátum: 
22 - 24 október 2021
Krajina: 
Pakistan
Sektor: 
textilný
Typ: 
veľtrhy a výstavy

Ďalší ročník populárneho veľtrhu textilného priemyslu Textile Asia Trade Exhibition sa uskutoční 22.-24.10.2021 v pakistanských mestách Karáčí a Lahore.

Nakoľko textilný priemysle má v krajine silnú tradíciu (tvorí až 64% pakistanského HDP a zamestnáva viac ako 40% obyvateľov krajiny), zámerom organizátorov je prispieť k nadviazaniu kontaktov zahraničných výrobcov, obchodníkov a investorov so zástupcami miestneho textilného priemyslu.

Na podujatie sú pozvaní výrobcovia všetkých typov technického príslušenstva pre výrobu odevov (tkacie, šicie stroje apod.), náhradných súčiastok do nich, dodávatelia surovín pre textilný priemysel, výrobcovia textilných farbív, energetických a vzduchových kompresorov pre textilný priemysel, ale aj výrobcovia špecializovaného softvéru, rôznych doplnkov, obalov na prepravu odevov, štítkov a visačiek. Osobitne podporovaná je výstava najnovšieho technického príslušenstva, nakoľko zámerom vlády je zmodernizovať miestny textilný priemysel s cieľom zvýšiť kvalitu výroby  i produktivitu práce. Okrem zahraničných vystavovateľov sa na podujatí zúčastnia najvýznamnejší zástupcovia miestneho textilného priemyslu, predstavitelia vlády a médií, obchodníci a distribútori, predstavitelia miestnych obchodných asociácií, investori.

Pre viac detailov navštívte stránku podujatia http://www.textileasia.com.pk/home.php?id=lahore, dostupnú v anglickom jazyku.

Kontaktná osoba na odbore zahraničného obchodu SARIO: Jozef Mader
E-mailová adresa:   jozef.mader@sario.sk