SARIO na konferencii Integr8

štvrtok, 12. november 2020
 
Marek Kopanický, tímlíder pre inovačné služby a konzultant odboru investičných projektov sa dňa 9. novembra 2020 aktívne zúčastnil konferencie Integr8. v rámci virtuálneho panelu, ktorý sa venoval globálnym dodávateľským sieťam v aktuálnej situácií pod názvom “From Recovery to Restart: How the Global Supply Chain is Responding to Disruption”, ktorý bol organizovaný Automation Alley v spolupráci s Svetovým ekonomickým fórom WEF.

V rámci tohto exkluzívneho virtuálneho panelu organizovaného len na pozvánky, ktorý bol zložený z vedpúcich medzinárodných predstaviteľov, inovátorov a decision makers z oblastí priemyslu, vzdelávania a vládnych prestaviteľov, účastníci diskutovali o výzvach a možnostiach pre globálne rozvinutú výrobu, špecificky pokiaľ ide o možnosti ako urýchliť zavedenie Industry 4.0 počas pandémie Covid-19.

Virtuálny panel zameraný na vplyv pandémie Covid-19 na dodavateľské siete pod názvom “From Recovery to Restart: How the Global Supply Chain is Responding to Disruption” bol organizovaný Automation Alley v spolupráci s Svetovým ekonomickým fórom WEF. Automation Alley je hub Svetového ekonomického fóra a nezisková organizácia pre Industry 4.0 so sídlom v Michigene.

Konferencia Integr8 bola dvojdňovým virtuálnym podujatím, ktoré spojilo globálnych top predstaviteľov technologických inštitúcií a výrobných firiem, aby nazreli do budúcnosti a počas 75tich panelov, okrúhlych stolov a networkingových stretnutí predstavili nové vývojové trendy pre Industry 4.0.
 

Inovačné služby SARIO - nová platforma Slovenskej agentúry pre rozvoj investícií a obchodu prepája potreby najväčších klientov SARIO s kapacitami a kompetenciami najinovatívnejších slovenských technologických spoločností doma aj v zahraničí.
 
Inovačné služby SARIO sú zamerané najmä na:
• Priemysel: automatizáciu, prediktívnu údržbu, kontrolu kvality, digitálnu továreň, atď.
• Vývoj produktov: dizajn, prototypovanie, testovanie, nástrojárstvo, atď.
• Sektor služieb: automatizáciu, outsourcing, kybernetickú bezpečnosť, veľké dáta a umelú inteligenciu
 
Kontakt:  Marek Kopanický, Tímlíder pre inovácie a konzultant Odboru investičných projektov
Email: innovate@sario.sk
 

Inovujte svoj biznis vďaka riešeniam zo Slovenska!