SARIO spúšťa spoluprácu s Google Slovensko

Dátum: 
07 - 15 október 2020
Organizátor: 
Google Slovensko
Agentúra SARIO počas mimoriadnej situácie úspešne preniesla svoje aktivity podporujúce internacionalizáciu MSP ako aj export technológií a inovácií zo Slovenska do online priestoru.
Vďaka spolupráci so spoločnosťou Google budeme vedieť ešte viac a účinnejšie pomáhať našim firmám s potenciálom exportu.


Technológie a online nástroje ponúkajú našej krajine, firmám a spotrebiteľom veľký potenciál rastu a digitalizácia by mohla oživenie ekonomiky urýchliť. Avšak nie každý disponuje digitálnymi zručnosťami.

A práve tu vidí Google možnosť, ako slovenské spoločnosti podporiť.

Do konca roka 2021 sa spoločnosť Google zaväzuje pomôcť ďalším 50-tisíc slovenským firmám a jednotlivcom lepšie využívať internet na rast svojho podnikania, nájdenie práce či na rozvoj kariéry. Nový vzdelávací program reaguje na potreby firiem v súvislosti s pandémiou. Cieľom je poskytnúť firmám praktické návody, ako využiť internet pre rast svojho biznisu.  

Program Grow with Google Slovensko prináša nové príležitosti, nové zručnosti, bezplatné vzdelávanie, nástroje, programy a školenia. 

Do konca roka 2020 bude distribuovaný formou Newslettera pre záujemcov obsah pre začiatočníkov v podnikaní na internete - SMB Academy.  
SMB Academy je garantovaný každému prihlásenému záujemcovi.

Do programu SMB Academy sa môžete registrovať do 15. 10. 2020. 

 

REGISTRÁCIA