SOURCING

ADDITEQ s.r.o.

Spoločnosť ADDITEQ s.r.o. navrhuje, vyvíja a vyrába najlepšie zariadenia v Európe na extrakciu rastlinného materiálu, ktorou sa získavajú čisté extrakty esenciálnych olejov.

Hľadáme dlhodobú spoluprácu so slovenskými spoločnosťami v oblastiach:
 • efektívna a nákladovo optimalizovaná výroba súčiastok na výrobu extraktorov ADDIPURE vyrobených z hliníka
 • výroba extrakčných rúrok a podpier ako aj upínacích kusov na dané zariadenie potrebné pre výrobu a extrakciu
NAPLÁNUJTE SI STRETNUTIE. V registračnom portáli počas párovania stretnutí zvoľte „ADDITEQ“.
 

 
PROCUREMENT PARTNER AG

PROCUREMENT PARTNER AG je švajčiarska konzultačná spoločnosť, ktorá má viac ako 25 rokov skúseností s prepájaním švajčiarskych priemyselných a výrobných spoločností s partnermi/dodávateľmi v strednej a východnej Európe, pričom prevažne ide o spoluprácu medzi MSP.

Hľadáme nové spolupráce s výrobnými spoločnosťami, ako aj investičné možnosti do rôznych výrobných spoločností. Na Slovensku sme nadviazali už niekoľko úspešne fungujúcich kooperácií a sme pripravení na vyhľadávanie ďalších možností na spoluprácu.

Konkrétne hľadáme partnerov v oblasti:
 • výrobca profilov, zákazková výroba
 • outsourcingový partner pre plechové diely s hrúbkou 5 - 12 mm, veľkosti 100 až 7000 mm (v priemere do 4000 mm) s využitím lasera a ohýbania. Vyžadujeme rýchle dodanie ako malých tak aj väčších objednávok, prípadne malých zákazok avšak veľmi často sa opakujúcich.
 • outsourcingový partner pre odlievanie dielov z hliníka alebo ocele, veľkosť až 500 mm vysoká, 100 až 1 000 kusov na objednávku, montáž
 • outsourcingový partner pre plechové diely s hrúbkou 1,5 -5 mm, veľkosť 1000 x 2000 mm, laser

NAPLÁNUJTE SI STRETNUTIE. V registračnom portáli počas párovania stretnutí zvoľte „Procurement Partner AG“.
 


BMH TECHNOLOGY

BMH Technology je fínska technologická a projektová spoločnosť založená v roku 1929. Je jedným z globálnych lídrov v systémoch manipulácie s materiálom a v riešeniach na čistenie odpadu v priemyselnom meradle TYRANNOSAURUS®. Jej poslaním je poskytovať inovatívne technológie, ktoré posilňujú používanie trvalo udržateľných palív, pomáhajú zákazníkom znižovať emisie CO2, znižujú tvorbu skládok a tiež zhodnocujú a recyklujú materiál.

Spoločnosť BMH Technology hľadá:
 • strategických obchodných partnerov pre strojársku výrobu zariadení, ako sú dopravníky, sitá, drviče atď.
 • partnerov, ktorí budú vyrábať zariadenia podľa návrhu spoločnosti - drviče, regenerátory skrutiek
 • partnerov, ktorí by mohli navrhnúť a vyrábať zariadenia napríklad - rôzne typy dopravníkov (pásové dopravníky a mosty, reťazové dopravníky, závitovkové dopravníky)
NAPLÁNUJTE SI STRETNUTIE. V registračnom portáli počas párovania stretnutí zvoľte „BMH Technology Oy“.
 

SPOLOČNOSŤ INKO21

Spoločnosť INKO21 sa špecializuje na priemyselné subdodávky, spolupracuje s výrobcami a strojárskymi spoločnosťami na tom, aby bol prístup ku kvalitným technickým výrobkom za primeranú cenu oveľa jednoduchší a poskytuje im personalizované služby.

Ponúka široký sortiment produktov pre najnáročnejšie priemyselné odvetvia: tradičné kovo obrábanie, diely pre 3D tlač, spracovanie plechov, elektrické zariadenia, hydraulické zariadenia a mnoho ďalších.

Spoločnosť INKO21 je distribútorom prémiových produktov pre španielsky a portugalský trh, ako je nemecká značka Haacon.

NAPLÁNUJTE SI STRETNUTIE.
V registračnom portáli zvoľte „Inko21“.

 

PRODIGO

Spoločnosť Prodigo podporuje spoločnosti v expanzii ich podnikania na švajčiarskom trhu. Pomáha svojim klientom - malým a stredným podnikom aj väčším spoločnostiam - spoločne definovať všetky služby, ktoré najlepšie zodpovedajú ich potrebám.

Poradenské služby spoločnosti sú zamerané na odvetvia s vysokou pridanou hodnotou, ako sú potraviny a nápoje, móda a životný štýl, produkty a služby pre hlavné priemyselné odvetvia (farmaceutický, chemický, mechanika) alebo udržateľné riešenia (obnoviteľné energie, recyklovateľné materiály).

Vďaka jazykovým schopnostiam a kanceláriám v Zürichu a Neuchâteli je spoločnosť schopná pokryť celé Švajčiarsko. Spoločnosť má dlhoročné skúsenosti v oblasti obchodovania, dokonale pozná švajčiarsky trh a preto je vhodným partnerom pre spoločnosti, ktoré majú záujem expandovať na švajčiarsky trh.

Chcete preskúmať potenciál svojich produktov a/alebo služieb vo Švajčiarsku?

Služby:
 • informácie o trhu, ako je prieskum trhu a analýza právnych a regulačných požiadaviek špecifických pre švajčiarsky trh
 • kontaktné informácie na relevantné spoločnosti
 • administratívna podpora (daňový systém, vysielanie pracovníkov atď.)
 • marketing a logistika (prehľad marketingových nástrojov, organizácia podujatí, pomoc pri účasti na veľtrhoch)
NAPLÁNUJTE SI STRETNUTIE. V registračnom portáli počas párovania stretnutí zvoľte „ PRODIGO Sàrl - Zurich office” alebo “PRODIGO Sàrl - Neuchâtel office”.