Medzinárodný strojárenský veľtrh Taipei Int’l Machine Tool Show (online)

Dátum: 
15 - 20 marec 2021
Krajina: 
Taiwan
Sektor: 
strojársky
Typ: 
veľtrhy a výstavy

28.ročník medzinárodného strojárenského veľtrhu Taipei Int’l Machine Tool Show sa uskutoční v termíne 15.-20.3.2021 na Taiwane. Organizátormi podujatia sú Rada pre rozvoj zahraničného obchodu na Taiwane (TAITRA) a Taiwanská asociácia strojárskeho priemyslu (TAMI).

Ide o podujatie so silným medzinárodným zázemím. Na výstavnej ploche viac ako 100 000 štvorcových metrov sa návštevníkom predstaví viac než 1200 vystavovateľov. Vystavené budú predovšetkým stroje určené pre priemyselnú výrobu: obrábacie stroje na rezanie kovov, stroje na tvarovanie kovov, laserové dierovacie stroje, zváracie, vibračné brúsne, odlievacie a kovacie zariadenia, zariadenia na povrchovú úpravu, stroje na spracovanie rúr a drôtov, ale ďalej aj nástroje, diely / doplnky do obrábacích strojov, ovládače a riadiace systémy, meracie prístroje, softvér, konštrukčné inžinierstvo, hydraulické a pneumatické komponenty, priemyselné roboty.

Strojárenský priemysel má v regióne silné zázemie a účasť na podujatí môže návštevníkom priniesť možnosť oboznámiť sa s aktuálnymi trendami vývoja odvetvia a následne tieto inovácie implementovať do svojej výroby, nadviazať nové obchodné kontakty, zvýšenie prestíže vlastnej značky.

Pre viac podrobností navštívte stránku podujatia https://www.timtos.com.tw/en/index.html , kde sú informácie dostupné v anglickom, čínskom a japonskom jazyku.

Kontaktná osoba na odbore zahraničného obchodu SARIO: Xia Chongije
E-mailová adresa:  chongjie.xia@sario.sk