Najvýznamnejší nemecký priemyselný veľtrh Hannover Messe

Dátum: 
12 - 16 apríl 2021
Krajina: 
Nemecko
Sektor: 
strojársky
Typ: 
veľtrhy a výstavy

Slovenská agentúra pre rozvoj investícií a obchodu  (SARIO) si dovoľuje pozvať záujemcov z radov podnikateľskej a odbornej verejnosti na najvýznamnejší svetový priemyselný veľtrh Hannover Messe, ktorý sa uskutoční 12.-16.4.2021 v nemeckom Hannoveri.

Ide o významný medzinárodný veľtrh, ktorého cieľom je propagácia a popularizácia  originálnych a inovatívnych riešení s ambíciou transformovať priemyselnú výrobu. Očakáva sa účasť viac ako 5500 vystavovateľov a takmer 200 000 návštevníkov. V rámci podujatia sa uskutoční viac ako 80 sprievodných podujatí v podobe konferencií, seminárov, diskusných fór a workshopov.

Sektorová štruktúra veľtrhu je pestrá a zahŕňa nasledujúce oblasti: ľahké strojárstvo, technológie automatizácie, robotika, výroba kovových dielov a komponentov, infraštruktúra elektronickej mobility, využitie integrovanej energie, vodíka a palivových článkov, využitie inovatívnych materiálov, priemyselné startupy, digitálne platformy, IT bezpečnosť a poradenstvo, priemyselné 5G siete, strojársky a kancelársky softvér, výskum a vývoj a mnohé ďalšie.

Pre viac podrobností navštívte stránku podujatia https://www.hannovermesse.de/en/ , ktorá je dostupná v anglickej jazykovej verzii.

Kontaktná osoba na odbore zahraničného obchodu SARIO: Miriam Horníková

E-mailová adresa: miriam.hornikova@sario.sk