SARIO v projekte Grow with Google

utorok, 12. január 2021
Agentúra SARIO počas mimoriadnej situácie úspešne preniesla svoje aktivity podporujúce internacionalizáciu MSP ako aj export technológií a inovácií zo Slovenska do online priestoru. A aj vďaka spolupráci so spoločnosťou Google sme mohli pomáhať účinnejšie našim firmám s potenciálom exportu. 
 
Čo sa spoločnosti Google Slovensko aj v spolupráci so SARIO podarilo v roku 2020 ? 
          
     
Do konca roka 2021 sa spoločnosť Google zaviazala aj v spolupráci so SARIO pomôcť 50-tisíc slovenským firmám a jednotlivcom lepšie využívať internet na rast svojho podnikania, nájdenie práce či na rozvoj kariéry. Nový vzdelávací program Grow with Google Slovensko reaguje na potreby firiem v súvislosti s pandémiou, prináša príležitosti, nové zručnosti, bezplatné vzdelávanie, nástroje, programy a školenia a praktické návody, ako využiť internet pre rast svojho biznisu. 

Neočakávaná situácia, ktorá nastala začiatkom roka 2020 spôsobila prudký ekonomický pokles a mala výrazný dopad na slovenskú ekonomiku. Technológie a online nástroje ponúkajú našej krajine, firmám a spotrebiteľom veľký potenciál rastu a digitalizácia by mohla oživenie ekonomiky urýchliť.