PODNIKATEĽSKÉ MISIE - ÚSPEŠNÉ PRÍBEHY

PODNIKATEĽSKÉ MISIE SARIO – ÚSPEŠNÉ PRÍBEHY SLOVENSKÝCH FIRIEM

Workshop Podnikateľské misie SARIO je zameraný na prezentáciu podnikateľských misií organizovaných agentúrou SARIO. Dozviete sa všetky dôležité informácie ohľadom organizácie podnikateľskej misie, priebehu a programe. Priblížime vám ich pridanú hodnotu na príkladoch z predošlých misií a tiež sa vám predstavia slovenské spoločnosti, ktorým podnikateľské misie organizované agentúrou SARIO prispeli k úspešnému nadviazaniu obchodných vzťahov v zahraničí.
 
SARIO v rámci svojich aktivít zameraných na podporu exportu slovenských podnikateľských subjektov  a na spoluprácu so zahraničnými partnermi realizuje podnikateľské misie, ktoré sú spravidla sprievodným podujatím pri návštevách vysokých štátnych predstaviteľov a delegácií na Slovensku i v zahraničí.
 
Chcete preniknúť na zahraničné trhy a hľadáte vhodný spôsob? Nie ste ešte skúsený exportér, ale vidíte potenciál na úspech aj v zahraničí? Či naopak, máte zmapované viaceré trhy a lákajú vás nové?
Vo všetkých prípadoch je skvelým riešením práve účasť na podnikateľských misiách SARIO.

Ak máte záujem dozvedieť sa viac, ako sa dostať na misiu, čo všetko sa s ňou spája a čo vám takáto účasť môže priniesť, potom workshop určený práve vám.