Čína – China CEEC Online Expo 2021 (Ningbo Expo)

Dátum: 
01 - 30 jún 2021
Miesto: 
online
Organizátor: 
Ministerstvo obchodu ČĽR, provinčná vláda Zhejiang, mestská vláda Ningbo v spolupráci pri nábore slovenských spoločností so Slovenskou agentúrou pre rozvoj investícií a obchodu (SARIO)
Kontakt: 

Michaela Slimáková, E: michaela.slimakova@sario.sk , M: +421 910 828 278

Slovenská agentúra pre rozvoj investícií a obchodu (SARIO) v spolupráci s lokálnou vládou mesta Ningbo, provincia Zhejiang, Vám dáva opätovne do pozornosti možnosť prezentovať svoje produkty  na výstave tradičných a špeciálnych výrobkov krajín strednej a východnej Európy.

Tento rok, ako tomu bolo aj počas minulého, z dôvodu pandémie COVID-19, avšak v rámci zachovania tradície veľtrhu, ponúka možnosť účasti a prezentácie online, cez webovú prezentáciu tovarov, ktorá sa uskutoční počas júna 2021, ako súčasť China CEEC Online EXPO (po minulé roky známe ako China-CEEC Investment and Trade Expo skrátene Ningbo Expo).
 
  • China-CEEC Online Expo slúži ako inovovaný digitálny koncept výmeny a spolupráce medzi Čínou a krajinami strednej a východnej Európy.
  • Platforma je podporená pokročilými technológiami a zastreší ako prezentáciu spoločností tak aj B2B stretnutia.
  • Kategória exponátov: konkurencieschopné komodity a priemyselné služby, spotrebný tovar, potraviny, nápoje, tovary dennej potreby, technologické produkty a služby, ako aj všetky produkty, ktoré by boli pri reálnej výstave príliš finančne náročné na prevoz a vystavovanie.
  • Tento rok uvítame aj registráciu spoločností z oblasti IT a sektorov s vysokou pridanou hodnotou, prípadne spoločnosti z vysoko priemyselnej výroby, automatizácie a robotizácie.
  • Podujatie poskytne nový spôsob prezentácie produktov cez obrázky a videá, multi zobrazenie produktov online.
  • Podujatie zabezpečí online B2B stretnutia a videokonferencie.

Viac informácií o podujatí nájdete na webe podujatia. 

V prípade záujmu o podujatie nás neváhajte kontaktovať (viď kontakt vyššie). Radi Vám poradíme a zodpovieme Vaše otázky ohľadom tohto podujatia ako aj samotnej registrácie.

REGISTRÁCIA
Registrácia na online podujatí a prezentácií spoločností je zadarmo a je otvorená do 20.mája 2021. Registrácia na online podujatie tento rok prebieha priamo cez web stránku podujatia.